Zoznam klikačiek

Príklad zarábania

  • 1 časť
Úvod

V tomto článku Vám názorne ukážem, že klikaním na reklamy sa naozaj dajú zarobiť nemalé peniaze. Som presvedčený, že ten kto sa dočíta až na koniec, bude súhlasiť s mojim názorom.
Ukážem Vám ako sa dá zarobiť vyše 600 sk.(prípadne viac) mesačne bez referálov (čiže iba Vy svojim klikaním).
Príklad
Na to, aby ste to dosiahli, sa musíte zaregistrovať a klikať na viacerých klikačkách. V našom príklade sa zaregistrujeme u 10 klikačiek. Drvivá väčšina klikačiek dáva za jeden klik 1cent a v ponuke má denne cca.10reklám (budeme teda vychádzať z týchto údajov). Po zaregistrovaní budeme teda klikať v každej z desiatich klikačiek na 10reklám denne 1 mesiac.
$0.01(1cent) x 10(reklám) = $0.1(denne v jednej klikačke) x 10 klikačiek = $1.00(1 dolar denne).
Náš 1 dolar vynásobíme x30(cca.1mesiac) = $30.00(mesačne)...pri súčasnom kurze dolára(20.87sk za dolar) nám vychádza suma 626sk. mesačne
-ešte jedna poznámka: peniaze väčšina klikačiek vypláca až po dosiahnutí 10 dolárov. Vy síce zarobíte 30dolárov za mesiac, ale na 10 klikačkách súčasne. To znamená , že u každej jednej klikačky zarobíte 3 doláre mesačne. Čiže bude trvať cca.3 mesiace, kým dosiahnete 10 dolárov u každej jednej z nich. Preto nebudete dostávať 600sk mesačne, ale 1800sk raz za 3 mesiace. Výsledok je ale ten istý!!!
Zhrnutie
No čo poviete, myslím, že je to celkom jednoduché. Toto bol návod, ktorý zaručene dosiahnete (hovorím z vlastnej skúsenosti). Toto bola prvá časť návodu ako zarábať. Tý ktorím to stačí, môžu začať, ale ak budete čítať ďalej, dozviete sa, ako zarábať oveľa viac vďaka referálom.

  • 2časť

Úvod
Ukázali sme si, ako zarobiť vyše 600sk iba vlastnými silami. Teraz Vám ukážem ako sa dajú Vaše zisky zvýšiť niekoľkonásobne.
Príklad
Povedzme, že o tomto spôsobe zarábania poviete napríklad svojim 5 kamarátom. Dáte im svoje refferal linky(pozri slovník) cez ktoré sa aj oni zaregistrujú ku každej(v našom príklade je ich 10) klikačke a budú podstivo klikať každý deň. Každý z nich si zarobí mesačne cca.600sk, ale 600sk každý jeden zarobí aj Vám!!! -áno, dobre čítate, zarobí aj Vám to isté čo sebe (samozrejme, jeho to vôbec neobmedzí a z jeho peňazí sa nič nestrháva, to iba daná klikačka odmení Vás za to, že ste im získali nového člena).
Tým zarobíte ku svojim 600sk. aj ďalších 3000sk.od svojich kamarátov-referralov (600x5=3000sk.).
V prvej časti sme si hovorili, že Vás vyplatia raz za cca.3 mesiace(keď dosiahnete 10 dolárov). No tým, že máte referralov, sa Vám payout plní rýchlejšie a vy skôr dosiahnete spomínaných 10 dolárov. Po prerátaní dosiahnete 10 dolárov (ak Vy a vašich 5 referralov bude podstivo klikať každý deň) už za 17 dní!!! To znamená, že raz za 17 dní máte výplatu 10 dolárov od každej z 10 klikačiek = 100dolárov(2087sk.)
Zhrnutie
Myslím, že to bol vyčerpávajúci návod, ako začať zarábať po internete. Piatimi referralmi to nekončí, ak budete šikovný, môžete u každej klikačky zháňať ďalších referralov a Vaše príjmy budú rásť a rásť, všetko záleží od Vašej vytrvalosti a odhodlania.

Pokiaľ by niekto niečomu neporozumel, pokojne mi napíšte na môj mail a ja sa pokúsim návod upraviť, aby Vám vyhovoval. Záleží mi, aby ste boli spokojný a aby ste sa sem radi vracali po ďalšie informácie. Prajem veľa šťastia a úspechov.

E-peňaženky

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.
© 2008 Zarobte si po internete Vytvorené mnou:-)
Rank SK
CZIN.eu

Google PageRank
Dostupnosť podľa Monitoring-serverov.sk
zoznamklikaciek.hostujem.sk
optimalizace PageRank.cz
Web directory
Úvod
Diskusia
Slovník
Kontakt

Info panel